Postitatud

Noon Aesthetics Azelaic Forte

Iluala spetsialistid kosmeetikutest arstideni ilmselt nõustuvad, et ideaalne hooldus ja/või ravi peab olema effektiivne, kuid ka ohutu. Ideaalseid koostisosi aktiivkosmeetikas ei ole palju, kuid asealiinhape on lähedal sellele. Asealiinhape on nahal kergesti talutav ning ei tekita fototundlikkust, lisaks on silmnähtavad tulemused märgatavad juba peale väga lühikest kasutusaega.

Esmased teated asealiinhappe kasutamisest pärinevat 1979.aastast, kui arstid otsisid rohkem võimalusi pigmendimuutuste hoolduses, tehti hämmastavaid avastusi – seentest saadud asealiinhappe mõjudest pigmendi sünteesil, peale seda leidis see ka kiirelt kasutust erinevates valdkondades. Tänapäeval kasutatakse asealiinhapet väga tihti ka akne ja rosaatsea hoolduses ning ravis.

Pigmendimuutuste leevendamiseks kasuta asealiinhapet koos aktiivse õlipõhise c-vitamiiniga ning saavutad häid tulemusi kiiresti.

Asealiinhapet aknehoolduses on intensiivselt kasutatud umbes viimased kakskümmend aastat ( nt Skinoren, mis sisaldab asealiinhapet ja hüdrokortisooni ). Asealiinhape on antibakteriaalne ja põletikuvastane, mittekomedoonne ja ennetab hüperpigmentatsiooni teket. Erinevad uurimused näitavad, et asealiinhape aitas vähendada aknet 64% patsientidest kolme kuu jooksul. Pooleaastasel kasutamisel on see võrreldav juba antibiootikumide kasutamisega. Asealiinhapet ei ole soovitav kasutada tumedanahalistel.

Asealiinhape sai 2002.aastal FDA poolt heakskiidu rosaatsea-ravitoodete kasutamiseks. Siin aitavad sarnaselt aknele asealiinhappe antibakteriaalsed omadused.

Allikas: https://noonaesthetics.com/