Postitatud

G.M.Collin

AASTAKÜMNEID TEADMISI

G.M. COLLIN’i tee sai alguse 1957. aastal, kui Dr. Lapinet, Pariisi dermatoloog kasutas esimest korda kollageeni kile põletuste ravis, et taastada nahka. 1991. aastast alates on kõik G.M. COLLIN tooted loodud ettevõtte tehases ja laboris Montrealis, Kanadas. Kuni tänaseni on tegemist G.M. COLLIN pereettevõte. 

PÜHENDUS TÄIUSLIKKUSELE

G.M. COLLIN on liider maailmas dermatoloogilistes kosmeetikalahendustes, luues tooteid, mis sisaldavad ainulaadseid sisaldusi. Viimased 65 aastat on G.M. COLLIN jätkanud tradistsiooni täiuslikkusest ja innovatsioonist, missiooniga pakkuda kõikidele võimalust avastada nende unikaalne ilu ja absoluutse enesekindlus. Meeskond koosneb teadlastest, keemikutest, nahaarstidest ja bioloogidest, kes viivad läbi sadu uurimistöid, et arendada uusi tooteid. Iga toode on aastatepikkuse töö tulemus, pakkudes kõige effektiivsemaid nahahoolduse lahendusi turul, samas vähendades ärrituste riski ja luues allergia-vabasid lõhnasid. 

KOOSTISOSAD

G.M. Collin toodetes kasutatakse kõrgema kvaliteedi koostisosi, et võimaldada nahahoolduses koheseid, silmaga nähtavaid ja kestvaid tulemusi. Kõik koostisosad on kontrollitud ja testitud rangete testimisnõuete järgi, et võimaldada kõrgemaid võimalikke standarteid. Koostisosad ja sisaldused on heaks kiidetud Health Canada, FDA ja Euroopa kosmeetika seadusandluse poolt.